هلدینگ ساختمانی رایان پارک

هلدینــگ رایــان پــارک از ابتدا با اعتقاد موسسیــن و مدیـران شرکــت به حضــور نیروهای متـخصص و متـعهد و مجــربترین طراحان ، معماران و مهندسین ابنیه و سازه کشــور تاسیس شد. این شرکت با ربع قرن تجربه و سابقه در زمینه ساخت ابنیه مفتخر به ساخت ساختمان ها و سازه های لوکس،لاکچری و فوق مدرن در مناطق یک و دو تهران بااستفاده ازبهترین متریال و برندهای روز دنیا می باشد. ازجمله افتخارات رایان پارک حمایت از محیط زیست بوده به طوری که در سـازه های ایـن شرکت رنگ وبوی طبیعت به وضوح حس می شود. هدف و چشــم انداز رایـان پارک واقعیـت بخشیدن به رویاهای شما می باشد.

هلدینگ ساختمانی رایان پارک ،طراحی و ساخت پروژه‌ های سوپرلوکس

هلدینگ ساختمانی رایان پارک​

خدمات نوین

طراحی و ساخت پروژه‌ های سوپرلوکس

هلدینــگ رایــان پــارک از ابتدا با اعتقاد موسسین و مدیـران شرکت به حضور نیروهای متـخصص و متعهد و مجربترین طراحان ، معماران و مهندسین ابنیه و سازه کشــور تاسیس شد.
این شرکت با ربع قرن تجربه و سابقه در زمینه ساخت ابنیه مفتخر به ساخت ساختمان ها و سازه های لوکس ، لاکچری و  فوق مدرن در مناطق یک و دو تهران با استفاده از بهترین متریال و برند های روز دنیا می باشد.

رایان پارک حامی محیط زیست

از جمله افتخارات رایان پارک حمایت از محیط زیست بوده به طوری که در سازه های این شرکت رنگ و بوی طبیعت به وضوح حس می شود.
هدف و چشم انداز رایان پارک واقعیت بخشیدن به رویاهای شما می باشد.

رایان پارک سنتر

شرکـت ساختـمانی رایـان پارک با بیش از ربع قرن سابـقه در زمینه ساخت سازه افتخار دارد تا پروژه ای منـحصر به فـرد را در یکی از بهتـرین نقاط اداری و تـجاری کـلان شهــر تـهران را کـه حـاصل تــفکر ایده پردازی، محاسبات دقیق و طراحی مجرب ترین معـماران و مهندسین سازه و ابنیه کشور می باشد را به نام رایـان پارک سنتر سعادت آباد به شما معرفی نماید. رایان پارک سنتر، مرکز اداری خاصی که فرهنگ بهره برداری بیزینس مدرنی را بنیان می نهد تا در زمان کار، ساعاتی مفرح داشته باشید.

همکاران تجاری ما